Confident businessman is standing near wide open vault door. Concept of money saving. 3d rendering. Toned image. Double exposure

Založení bankovních účtů

Společnost Coredo poskytuje služby také při otevírání osobních a obchodních bankovních účtů. Spolupracujeme pouze s prověřenými a spolehlivými bankami po celém světě.

Před otevřením účtu je třeba připravit balík dokumentů, určit banku a také připravit souhlas s otevřením účtu. Stačí, když klient předloží doklad totožnosti. Účet je otevřen během 1,5 týdne až 2 týdnů, a poté klient obdrží bankovní kartu s tím nejrozšířenějším platebním systémem pro realizaci bezhotovostních plateb, řadu přístupových klíčů k účtu, tj. může pak systém používat vzdáleně.

Naši odborníci jsou vždy připraveni poradit klientům, kteří se na nás obrátili ohledně:

  • otevření bankovních účtů v Evropě, včetně běžných;
  • překladů dokumentů z banky do českého jazyka.

Jsme připraveni Vás zastupovat během jednání v Evropských bankách v souladu s vašimi jednotlivými požadavky. To může být užitečné při realizaci transakcí do Evropy i mimo ni, při vzniku dotazu o nejvýnosnější a nejbezpečnější uložení hotovosti a její převedení do bezhotovostní varianty, do dalších cenných papírů a nadačních aktiv. Kromě toho je důležité, abyste mohli vzdáleně spravovat své finanční prostředky a kontrolovat jejich přesuny.

Cena služeb se odvíjí od mnoha podmínek, proto je cena kalkulována pro každý případ individuálně a osobně. Ke zjištění přesnějších podmínek spolupráce se můžete telefonicky spojit s našimi poradci.

Jak Vám můžeme pomoci?

Přijďte do naší kanceláře a odevzdejte žádost osobně, nebo kontaktujte nás pomoci uvedených kontaktu.