Jak Vám můžeme pomoci?

Přijďte do naší kanceláře a odevzdejte žádost osobně, nebo kontaktujte nás pomoci uvedených kontaktu.

Confident businessman is standing near wide open vault door. Concept of money saving. 3d rendering. Toned image. Double exposure

Založení bankovních účtů

Společnost Coredo poskytuje služby také při otevírání osobních a obchodních bankovních účtů. Spolupracujeme pouze s prověřenými a spolehlivými bankami po celém světě.

Před otevřením účtu je třeba připravit balík dokumentů, určit banku a také připravit souhlas s otevřením účtu. Stačí, když klient předloží doklad totožnosti. Účet je otevřen během 1,5 týdne až 2 týdnů, a poté klient obdrží bankovní kartu s tím nejrozšířenějším platebním systémem pro realizaci bezhotovostních plateb, řadu přístupových klíčů k účtu, tj. může pak systém používat vzdáleně.

Naši odborníci jsou vždy připraveni poradit klientům, kteří se na nás obrátili ohledně:

  • otevření bankovních účtů v Evropě, včetně běžných;
  • překladů dokumentů z banky do českého jazyka.

Jsme připraveni Vás zastupovat během jednání v Evropských bankách v souladu s vašimi jednotlivými požadavky. To může být užitečné při realizaci transakcí do Evropy i mimo ni, při vzniku dotazu o nejvýnosnější a nejbezpečnější uložení hotovosti a její převedení do bezhotovostní varianty, do dalších cenných papírů a nadačních aktiv. Kromě toho je důležité, abyste mohli vzdáleně spravovat své finanční prostředky a kontrolovat jejich přesuny.

Cena služeb se odvíjí od mnoha podmínek, proto je cena kalkulována pro každý případ individuálně a osobně. Ke zjištění přesnějších podmínek spolupráce se můžete telefonicky spojit s našimi poradci.